22.06.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

AK Parti Samsun İl Başkanı Köse 31 Mart yerel seçim sonuçları ile ilgili ilk açıklamasını yaptı

AK Parti Samsun İl Başkanı Köse 31 Mart yerel seçim sonuçları ile ilgili ilk açıklamasını yaptı
REKLAM ALANI

AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, Samsun’da ki 31 Mart yerel seçim sonuçları için ne dedi? İşte AK Parti’den Samsun yerel seçim sonuçları ile ilgili ilk açıklama

AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, 31 Mart 2024 yerel seçinde alınan sonuçlar ile ilgili ilk açıklamasını yaptı.
AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, Pazar günü yapılan seçimde Samsun’da alınan sonuç ile ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu.
ÇARŞAMBA’DA BAŞA BAŞ YARIŞ OLDU
Gazete Gerçek’ten Haydar Öztürk’e 31 Mart yerel seçim sonuçları ile ilgili değerlendirmede bulunan AK Parti Samsun İl Başkanı Köse, İlkadım Belediyesi’ni AK Parti olarak yeniden kazandıklarını belirterek, Atakum’da ise Türkiye trendiyle alakalı bir sonuç çıktığını söyledi. Mehmet Köse, Çarşamba ilçesinde bağımsız aday Hüseyin Dündar’ın seçimi kazanması ile ilgili de konuşarak, “Başa baş bir yarış geçti” dedi.
KÖSE SONUCU DEĞERLENDİRDİ
Samsun’da Cumhur İttifakı 11 belediyeyi kazanırken AK Parti 8, MHP 2, BBP ise 1 belediyeyi kazandı. AK parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, alınan sonuçların ardından yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:
“Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi milli iradeye saygılıyız. Samsun’da 11 belediyeyi Cumhur İttifakı ile birlikte aldık. 2019 seçimlerinde kaybettiğimiz İlkadım Belediyesini geri kazandık. İlkadım ilçesini geri almamız genel tablo içinde büyük bir başarıdır. Tekkeköy ilçesinde ise yaptığımız aday değişikliğinin doğru olduğu anlaşılıyor. Atakum’da alınan sonuç Türkiye trendiyle alakalı bir durum oldu. Samsun seçim sonuçları ile ilgili önümüzdeki günlerde genel bir değerlendirme yapmayı planlıyoruz. Milletimizin kararına saygılıyız. Seçim sürecinde sahada canla başla çalışan teşkilatlarımız ve adaylarımıza teşekkür ediyorum.”

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ