17.06.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Başkan Demir: “Şehrimizi her alanda taçlandırmaya devam edeceğiz”

Başkan Demir: “Şehrimizi her alanda taçlandırmaya devam edeceğiz”
REKLAM ALANI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Samsun’umuzu hak ettiği hizmetlerle buluşturmaya, şehrimizi her alanda taçlandırmaya devam edeceğiz” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Samsunlu siyasiler Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Samsun Teşkilat Buluşmasını gerçekleştirdi. AK Parti Genel Merkezi’nde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile makamda çekindikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Mustafa Demir, Samsun’u taçlandırmaya devam edeceklerini söyledi.

Başkan Mustafa Demir, sosyal medyada yaptığı paylaşımda, “AK Parti Genel Mekezi’nde Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Samsun Teşkilat Buluşmamızı gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde güçlü ve gerçek belediyecilik anlayışı ile 22 yıldır olduğu gibi çalışmaya, 31 Mart Yerel Seçimlerinde AK belediyeciliğimizi ülkemizin her köşesinde, milletimizin güçlü iradesiyle bir kez daha göstermeye hazırız. Samsun’umuzu hak ettiği hizmetlerle buluşturmaya, şehrimizi her alanda taçlandırmaya devam edeceğiz” dedi.

Buluşmada AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Mehmet Muş, Orhan Kırcalı ve Ersan Aksu ile AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse de yer aldı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ