23.06.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Başkan Sandıkçı: “Canik’i daha da geliştirmek için kararlıyız”

Başkan Sandıkçı: “Canik’i daha da geliştirmek için kararlıyız”
REKLAM ALANI

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik için kararlılıkla çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

Canik’te çalışmaların yoğun bir şekilde sürdüğünü ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, plan dâhilinde yeni proje ve yatırımları ilçeye kazandırmaya devam edeceklerini ifade etti. Canik’e değer katacak yeni proje ve yatırımların aynı zamanda ilçenin gelişim sürecinde önemli bir rol üstleneceğini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Türkiye Yüzyılı’nda her alanda farkını gösteren bir Canik’e hep birlikte şahitlik edeceğiz” dedi.

“Vatandaşlara yerinde hizmet”

Canik’te vatandaşların kamu hizmetlerine kolaylıkla ulaşabildiğini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Vatandaşlarımızın kamu hizmetlerine kolaylıkla ve yerinde ulaşabilmesini bir öncelik olarak belirledik. Merkezi Hükümet Yatırımlarımız çerçevesinde ilçemize kazandırdığımız Canik Hükümet Konağımızın hizmet veremeye başlamasıyla vatandaşlarımız, tüm kamu kurumlarına tek bir çatı altında ulaşabiliyor. Canik Hükümet Konağımızda işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor” diye konuştu.

“Modern diş ünitelerinde tedavi”

İlçeye kazandırdıkları sağlık yatırımlarına vurgu yapan Başkan İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde Samsun Şehir Hastanemizin yapımı hızla devam ederken, Canik’imize kazandırdığımız Canik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyor. Vatandaşlarımız, Şehr-i Canik Konağımız içerisinde yer alan Canik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde son teknoloji cihazlarla donatılan diş ünitelerinde tedavilerini gerçekleştiriyorlar. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm tedavilerini tek bir noktadan sağlıyorlar” şeklinde konuştu.

Başkan Sandıkçı’dan Türkiye Yüzyılı vurgusu

“Türkiye Yüzyılı’nda her alanda farkını gösteren bir Canik’e hep birlikte şahitlik edeceğiz” diyen Başkan İbrahim Sandıkçı, yeni proje ve yatırımları ilçeye kazandırmaya devam edeceklerini belirterek, “Canik’i daha da geliştirmek, ilçemizin değerine değer katmak için kararlıyız. Türkiye Yüzyılı’nda ilçemizin gelişim sürecine önemli katkılar sunan, vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştıran, proje ve yatırımları ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz. Her alana katma değer sağlamayı hedefleyen yerel yönetim anlayışımızla, eğitimde, sağlıkta ve sosyal çalışmalarda olan liderliğimizi sürdüreceğiz. Vatandaşların talep ve önerini göz önünde bulunduran, çalışmalarını ortak akıl anlayışıyla gerçekleştiren, adeta belediyeciliğin kavramını yeniden oluşturduğumuz belediyecilik modelimizi uygulamaya devam edeceğiz” ifadelerini kulland

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ