20.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Başkan Sandıkçı: “Canik’i Türkiye Yüzyılı’nda proje ve yatırımlarla donatacağız”

Başkan Sandıkçı: “Canik’i Türkiye Yüzyılı’nda proje ve yatırımlarla donatacağız”
REKLAM ALANI

Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, ilçeyi Türkiye Yüzyılı’nda proje ve yatırımlarla donatacaklarını söyledi.

Samsun’un Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’nın yeniden Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı gösterildi. İlçe sakinleri, AK Parti Canik İlçe Başkanlığı’na gelen Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı’yı coşkuyla karşıladı. Canik’i Türkiye Yüzyılı’nda projeler ve yatırımlarla donatmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik’i Türkiye Yüzyılı’nda yeni projeler ve yatırımlarla geleceğe taşıyacaklarını ifade etti.

“Her alanda daha güçlü bir Canik için çalışmayı sürdürüyoruz” diyen Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, “Canik’e değer katan, vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini arttıran nice eser ve hizmetleri görevde bulunduğumuz 5 yılda ilçemize kazandırdık. Sevdamız Canik için dün olduğu gibi bugün de hız kesmeden çalışmaya devam ediyoruz. Canik’imizde yenlik ve gelişim devam edecek. Türkiye Yüzyılı’nda şahlanışımızı sürdüreceğiz. Birlik ve beraberlikle yola devam. Canik’i Türkiye Yüzyılı’nda proje ve yatırımlarla donatacağız” dedi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ