17.06.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Başkan Sandıkçı: “Uzun yıllar vatandaşlarımıza hizmet edecek eserleri ilçemize kazandırıyoruz”

Başkan Sandıkçı: “Uzun yıllar vatandaşlarımıza hizmet edecek eserleri ilçemize kazandırıyoruz”
REKLAM ALANI

İlçede ulaşım konforunu yükseltmek adına çalışmalarını sürdüren Tekkeköy Belediyesi, yeni yollarla ulaşım ağını güçlendiriyor.

Tekkeköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından ilçede birçok mahallede çalışmalar sürüyor. Aşağıçinik Mahallesi’ni Yavuzlar Mahallesi’ne bağlayan yeni bir imar yolunu daha açmak için çalışma gerçekleştiriliyor. Açılacak yeni yolda kamyonlar ve iş makineleri ile zemin güçlendirme ve altyapı çalışmaları sürüyor.

19 Mayıs Mahallesi’nde parke taş çalışmaları sürüyor. Zeminin iyileştirilmesi adına sokaklar parke taş ile döşeniyor. Çay Mahallesi’nde ise Büyükşehir Belediyesi ile iş birliğinde altyapı çalışmalarına devam ediliyor. Mahallede yeni açılan imar yollarına altyapı döşenmesinin yanı sıra, eskiyen yağmur suyu ve kanalizasyon hatları da yenileniyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Alanın yapısına ve mahallelerimizin ihtiyaçlarına göre uygun malzemeler kullanarak yol yapım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu anda ekiplerimiz 19 Mayıs, Çay ve Aşağıçinik mahallerimizde çalışıyor. Şantiyeye çevirdiğimiz ilçemizin başka mahallelerinde de birçok çalışmalar gerçekleştirdik ve hava durumu el verdiği sürece çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Daha güzel bir Tekkeköy için çalışmayı insanımıza hizmet etmeyi görev bilerek, tüm gayretimizle ilçemizi yarınlara hazırlıyoruz. Tekkeköy ilçemiz sanayisiyle, tarımıyla, doğal güzellikleriyle nüfusu hızla artan bir ilçe. Yeni imar yollarımız, şehirleşme hamlelerimizle hem bu artışı en iyi şekilde karşılamak hem de hemşehrilerimize en iyi imkanları sağlamak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ