27.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

BAŞKAN TOGAR: “TEKKEKÖY İÇİN HAYALLERİMİZ VAR”

BAŞKAN TOGAR: “TEKKEKÖY İÇİN HAYALLERİMİZ VAR”
REKLAM ALANI

Başkan Togar: “Tekkeköy için hayallerimiz var”

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Bizim Tekkeköy için hayallerimiz var. 250 yataklı devlet hastanemizin bakın yüzde 70’i tamamlandı. Bu ilçeye 2 fakülteyle, üniversite öğrenci yurtlarını getireceğim inşallah” dedi.

“Yüzde 70’i tamamlandı”

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar vatandaşlarla buluşmalarına Kibarlar Mahallesi’nde devam etti. Burada vatandaşlara hitap eden Başkan Togar, “Tekkeköy için hayalleri olacak insanların. Benim hayallerim var. 250 yataklı devlet hastanemiz 25 yıl önce hayalimdi. Bakın orada yükseliyor. Yüzde yetmişi tamamlandı. Devlet hastanemizde 1000 kişi çalışacak. Onkoloji hastanesi var içerisinde, Allah göstermesin o kötü hastalar daha bir başka yerde sıra beklemeyecek. Diyaliz hastanesi var. Köylerden oraya gidenlerin neler çektiğini biliyoruz. Yenidoğan hastanesi ve diş hastanesi var içerisinde” diye konuştu.

“Seçimden seçime görenlerin hayalleri olmaz”

İlçeye fakülte ve üniversite öğrenci yurtları getirmeyi de istediğini söyleyen Togar, “Şimdi 2. büyük hayalim var. Bu ilçeye 2 fakülteyle, üniversite öğrenci yurtlarını getireceğim. Bacasız sanayi, bacasız fabrika dedikleri budur. Yani bütün bunlarla alakalı bir insanın hayali olur. Benim hala Tekkeköyle ilgili Kibarlar mahallemizle ilgili hayalim var. Kibarları cenazeden cenazeye seçimden seçime görenlerin hayalleri olmaz” şeklinde konuştu.

Başkan Togar, “Sözde karar da milletin” diyerek konuşmasını tamamladı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ