27.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

CEVAT ÖNCÜ: HERKESİN OYUNA TALİBİZ

CEVAT ÖNCÜ: HERKESİN OYUNA TALİBİZ
REKLAM ALANI

CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, “Partiler bu işlerde araçtır, asolan hizmettir. Kimin daha iyi hizmet edeceğine inanıyorsak ona destek olmamız lazım. Herkesin oyuna talibiz” dedi.

CHP Samsun büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, seçim çalışmalarını ara vermeden yoğun bir tempoda sürdürüyor. Salıpazarı ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışına katılan Öncü, “Parti teşkilatlarımız, ilçe teşkilatlarımız, ilçe adaylarımız ve partililerimizle birlikte yorulmak bilmeden, bıkmadan, usanmadan, uzanabildiğimiz kadar uzaklara uzanmaya, kucaklayabildiğimiz kadar insanı kucaklamaya ve ellerini sıkabildiğimiz kadar insana ulaşmaya, dertlerini dinlemeye, projelerimizi anlatmaya, çözüm önerilerimizi sıralamaya devam ediyoruz” dedi.
Cevat Öncü, önceliklerinin Samsun olduğunu ifade ederek, “Biz diyoruz ki önceliğimiz Samsun ve 17 ilçedir. Biz diyoruz ki, 17 ilçemizle birlikte Samsun hak ettiği değeri almalıdır. Salıpazarı’nın çok kıymetli kestane balı olduğunu biliyoruz. Bu balı Türkiye’ye, dünyaya tanıtmak için gerekli adımları atacağız. Kestane balı yetiştiriciliğine gerekli teşvikleri vereceğiz” diye konuştu.

Salıpazarı ilçesinde vatandaşlardan destek isteyen Öncü, “2 aylık saha çalışmalarımızda görüyoruz, inanın görüyoruz. Çok güzel ve olumlu geri dönüşler alıyoruz. Partiler bu işlerde araçtır, asolan hizmettir. Kimin daha iyi hizmet edeceğine inanıyorsak ona destek olmamız lazım. Herkesin oyuna talibiz. Samsun ve Salıpazarı genelinde ılıman bir siyasi iklime ihtiyaç olduğunu görüyoruz. Bunu siz de görüyorsunuz, kimseyi ötekileştirmeden kimseyi oradan, buradan, onlar, bunlar, şunlar demeden herkesi kucaklayan belediye başkanı olmaya talibiz. Hizmet için talibiz” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ