27.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

CHP Atakum adayı Serhat Türkel: “Halkımızın Yanında Olacağım, Çalmayacağım, Çaldırmayacağım”

CHP Atakum adayı Serhat Türkel: “Halkımızın Yanında Olacağım, Çalmayacağım, Çaldırmayacağım”
REKLAM ALANI

CHP’nin Atakum Belediye Başkan adayı Serhat Türkel, Atakent Evleri sakinleriyle buluşarak, belediyenin bütçesini halk için kullanacağını, çalmayacağını ve kimseye çaldırtmayacağını vurguladı. Emekli ve yaşlı vatandaşları için bir dizi hizmet ve tesisin de müjdesini verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Atakum Belediye Başkan adayı Serhat Türkel, halk buluşmalarında Atakent Evleri sakinleriyle bir araya gelerek önemli vaatlerde bulundu.

Türkel, göreve geldiği takdirde belediyenin bütçesini Atakumlular için kullanacağını, çalmayacağını ve kimseye çaldırtmayacağını belirtti.

Türkel, “Kendimi ve karakterimi koruyacağım. 5 yıllık dönemde Serhat çaldı veya çaldırdı asla olmayacak. Yetim hakkını, milletimizin vergisini çaldırtmayacağım. Atakum Belediyesi Atakumlulara hizmet edecek. Serhat Türkel arkadaşınız, kardeşiniz olacak. Asla kapılarım kapalı olmayacak. Her zaman sizlerin içinde, halkımın yanında olacağım. Bunu Atakum’da bir kültür haline getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Türkel, emekli ve yaşlı vatandaşların yaşam kalitesini artırmayı hedeflediklerini dile getirerek, 65 yaş üstü kişilere yönelik yeni hizmetlerden bahsetti. Bunlar arasında, gün içinde buluşup sohbet edebilecekleri merkezi bir park ve uygun fiyatlarla sunulan kafe hizmetlerinin yer aldığı bir tesisin yapılması planları bulunuyor.

Emekliler için önemli bir ihtiyacı karşılamak üzere kurulacak olan Tamir Kafe ise ayakkabı tamiri, basit elektronik alet tamiri ve terzilik gibi hizmetleri uygun fiyatlarla sunacak. Bu sayede hem emekli ve yaşlı vatandaşların bütçesine katkı sağlanacak hem de yeniden kullanım kültürü teşvik edilecek.

Serhat Türkel’in bu vaatleri, Atakum’un yaşlı ve emekli vatandaşlarının yaşam standartlarını yükselterek, sosyal hizmetler alanında önemli bir adımı temsil ediyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ