27.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

DEMİRTAŞ YILMADAN YORULMADAN ÇALIŞTIK ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

DEMİRTAŞ YILMADAN YORULMADAN ÇALIŞTIK ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ
REKLAM ALANI

EMANETİNİZ EMİN ELLERDE HEP BİRLİKTE GELECEĞE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYECEĞİZ

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Göreve geldiğimiz günden beri hiçbir baskıya boyun eğmeden hak bildiğimiz yolda yılmadan çalıştık çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

İlkadım’da hizmet geziler kapsamında ziyaretlerini sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, LADER (Ladik Akpınar Köy Enstitüsü, İlköğretmen Okulu, Öğretmen Lisesi, Akpınar Fen Lisesi Mezunları Kültür ve Dayanışma Derneği) ziyaret etti.

Karşılık fikir ve görüş alışverişinin sağladığı toplantıda konuşan Başkan Demirtaş,”İlkadım halkının beni Şehr-i Emin seçtiği 2014 seçimleriyle beraber yola and içerek çıktım.Hiçbir baskıya kaba kuvvete boyun eğmeden halkımın bana emanet ettiği belediye imkanlarını ve kamu malını hiçbir kimseye peşkeş çekmeden görevimizi sürdürdük, sürdürmeye devam ediyoruz. Ben değil biz diyerek el ele kol kola gönül gönüle ilçemizin menfaati, vatandaşlarımızın çıkarı için hep birlikte geleceğe emin adımlarla yürüyeceğiz. Yaklaşan yerel seçimler öncesi adayların geçmişte yaptıkları hizmetleri inceleyin. Hangi aday şehrin sorunlarına çözüm üretmek için çalışmış, hangi aday şehri daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için çaba göstermiş? Bu soruların cevabını ararken, adaylarının vaatlerine değil, geçmişte yaptıklarına odaklanın. Bu süreçte siz değerli hemşerilerimin şahsıma gösterdiği yakın ilgi ve desteklerinden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Emanetiniz emin ellerde” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda hemşeri derneklerine verdiği katkı ve desteklerden ötürü Başkan Demirtaş’a plaket takdim edildi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ