20.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Eğitimci yazarların kaleminden Özgün Yöntemler kitabı

Eğitimci yazarların kaleminden Özgün Yöntemler kitabı
REKLAM ALANI

Türkiye’nin farklı şehirlerinden sosyal medya gruplarında bir araya gelen öğretmenler, “Seçkin Eğitimcilerden Özgün Yöntemler” serisinin 5. kitabını çıkardı.

Kitabın organizasyonunu Samsun Havza Bekdiğin Ortaokulu sosyal bilgiler öğretmeni Murat Aksoy yaptı. Çalışmada, uyguladıkları özgün yöntem ve teknikleri ortaya koyan; Hatice Cücü, Ümmügülsüm Bayram, Dursune Umucu, Assiye Şahin Akbulut, Aylün Yaman Yolcu, Neslihan Arslan, Serdal Yolcu, Mehmet Bektaş, Tuğrul İpek, Murat Aksoy ve Mustafa Demiroğlu isimli eğitimci yazarlar yer aldı.

Kitapla ilgili olarak bilgi veren Dursune Umucu, çıkan kitabı kurdukları whatsapp grubu aracılığıyla ortaya koyduklarını ve bu çalışmanın farklı branştan öğretmenlerin ortaya koyduğu özgün yöntem ve teknikleri içermesinden dolayı her öğretmenin başucu kaynağı olabileceğini ifade etti. Özverili bir çalışmaya imza atan ekip arkadaşlarına teşekkür eden İstanbul-Ümraniye Hasan Tahsin İlkokulu sınıf öğretmeni Dursune Umucu, bu eserin eğitim camiasına hayırlı olması temennisinde bulundu.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ