27.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

“Güzel projelerimiz var”

“Güzel projelerimiz var”
REKLAM ALANI

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kurnaz, “İnşallah 31 Mart’ta sizlerin desteğiyle, bana sandıkta görev verdiğiniz takdirde sizlere dolu dolu hizmet edeceğiz” dedi.
İlkadım İlçesini mahalle, sokak sokak, kapı kapı dolaşan İhsan Kurnaz, Cumhur İttifakı Teşkilatları AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Ersin Kasap ile birlikte Fatih Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlara karanfil dağıttı.

İhsan Kurnaz Cumhur İttifakı Teşkilatlarıyla teravih namazı sonrasında da Selahiye Mahallesinde vatandaşlarla sohbet etti. Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, burada yaptığı konuşmasın İlkadımlılara iki büyük müjde verdi.

Kurnaz, “İnşallah 31 Mart’ta sizlerin desteğiyle, bana sandıkta görev verdiğiniz takdirde sizlere dolu dolu hizmet edeceğiz. Güzel projelerimiz var. Dolu dolu programlarımız var. Emeklilerimizle ilgili güzel projelerimiz, İhtiyaç sahibi hemşerimizle, kadınlarımızla, gençlerimiz çocuklarımızla ilgili güzel projelerimiz var. Ayrıca ilçemizin en büyük problemi kentsel dönüşümle alakalı göreve gelir gelmez başlatacağımız projelerimiz var. Ben burada projelerimizden iki tanesinden bahsederek sizlerden izin isteyeceğim” dedi.

OKUL BİTENE KADAR BURS
Dar gelirli aileler ve en alt seviyede emekli maaşı alan vatandaşlar içinde belli bir program hazırladıklarını ifade eden Kurnaz, “Dar gelirli ailelerimiz ve en alt seviyede emekli maaşı alan hemşerilerimize üç tane program hazırladık bunlardan bir tanesi, dar gelirli ailelerimizin ve emeklilerimizin okuyan öğrencilerine okul bitene kadar eğitim bursu vereceğiz. Yine dar gelirli alilerimiz ve emeklilerimiz için belediyenin bir tane düğün salonun tahsis edecek dar gelirli ailelerimizin düğünlerini burada ücretsiz, hiçbir masraf almadan, gelinliği ve damatlığı da Samsun Büyükşehir Belediyesi vermek üzere inşallah burada dar gelirli ailelerimizin ve emeklilerimizin düğünlerini yapacağız” diye konuştu.

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz programın ardından AK Parti Genlik Kollarının düzenlediği halı saha maçına AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Ersin Kasap ile başlama vuruşu yaparak mücadele eden takımlara başarılar diledi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ