17.06.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Havza, EMİTT 2024’e ‘kaz tiridi’ ile damga vurdu

Havza, EMİTT 2024’e ‘kaz tiridi’ ile damga vurdu
REKLAM ALANI

EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılan Havza Belediyesi, bölgenin yöresel ürünü olan kaz tiridin tanıtımımı yaptı.

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda ‘Gastronomi Samsun’ standında yeri alan Havza Belediyesi, ilçenin ve bölgenin vazgeçilmez tadı olan tiridin tanıtımını yaptı. Standı ziyaret ederek kaz tiridinin tadına bakanlar tiridin lezzetine hayran kaldı. Samsun’un coğrafi işaretli yöresel lezzetlerinin tanıtıldığı Samsun standında katılımcılara ikramlarda bulunuldu ve Samsun ile ilçelerinin tanıtımları gerçekleştirildi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir yaptığı açıklamada, ilçenin tanıtımı için çalıştıklarını belirterek, “İlçemiz, bölgemiz ve ilimizin tanıtımı için çok önemli olan bir organizasyonda yer almaktan gururluyuz” dedi.

Havza TSO Başkanı Erkan Acar Samsun ve Havza’nın tanıtımı için önemli bir çalışma gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Havza Belediye Halka İlişkiler Müdürü Zeki Kurt’un koordinesinde yürütülen tanıtım çalışmalarına, Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ve Havza Yerel Eylem Gurubu Derneği de destek verdi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ