27.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Herkese adil ve eşit anlayışta olacağız

Herkese adil ve eşit anlayışta olacağız
REKLAM ALANI

CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, Balaç Mahallesi’nde düzenlediği halk buluşmasında coşku ile karşılandı. Türkel, “

CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, Samsun’un Atakum İlçesi Balaç Mahallesi’ndeki Köy Konağı’nda vatandaşlarla halk buluşmasında bir araya geldi. Önce Köy Konağı önünde bulunan kalabalığa seslenen Türkel, daha sonra içeride konuşma yaptı.

Ortak akılla yönetim olacağını söyleyen CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Türkel, ‘’Sosyal, halkçı, dürüst, çalışkan bir belediyecilik anlayışı ile halkımıza hizmet edeceğiz. Liyakatli kadrolarımızla, Atakum’un sorunlarını çözeceğiz. Herkese adil, eşit ve kamu yararını gözetleyen bir anlayışta olacağız’’ dedi.

‘’TEMİZ SAYFAMI ASLA KİRLETMEYECEĞİM’’
Bu güne kadar olan alışa gelmişliğin unutulmasını isteyen Serhat Türkel, ‘’Alışagelmiş belediyecilik dönemi bizimle birlikte bitecek. Bu güne kadar olduğu gibi, bundan sonra da halkın adamı olacağım. Halk gününü bir gün değil, her gün halk günü olacak. Belediyeye görüşmek için gelmenize gerek kalmayacak. Ben sizin her zaman içinizde olacağım. Liyakatli kadrolarımız sorunlarınızı anın da çözüme kavuşturacak. Kutuplaşma olmadan Atakum’umuzun sorunlarını tartışacağız ve çözüme kavuşturacağız. Bu zamana kadar olduğu gibi tertemiz sayfamı kirletmeden sizlere hizmet etmeye devam edeceğim. Belediyede bulunan hiçbir birimizin eksiği kalmayacak. Birimlerimiz Atakum için nerede bir sorun varsa onu çözmek için orada olacak. İlçemizde engelli vatandaşlarımızın sorunlarını çözeceğiz’’ diye konuştu.

‘’ÇOCUKLARIMIZA SÜT DAĞITACAGIZ’’
Atakum’un şu anda üreten bir ilçe olmadığını söyleyen Türkel, ‘Şu anda Atakum üreten değil tüketen bir ilçe durumunda. Biz bunu değiştireceğiz. Üreten bir Atakum yapacağız. 10 yaşına kadar olan tüm çocuklarımıza süt dağıtacağız. Bu sütü Atakum’dan temin edeceğiz. Beni ben yapan dinlemek oldu. Bundan sonra da dinlemeye devam edeceğim’ şeklinde konuştu. Balaç halk buluşmasına, CHP Atakum İlçe Başkanı Adem Kürek, Balaç Mahalle Muhtarı Hasan Liman, CHP Atakum Belediye Meclis üyesi adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ