16.07.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Hüseyin Dündar Çarşamba’da tekrar direksiyonun başına geçti

Hüseyin Dündar Çarşamba’da tekrar direksiyonun başına geçti
REKLAM ALANI

Çarşambalı çiftçiler ve traktör severler kendi aralarında organize ettikleri buluşmaya Bağımsız Çarşamba Belediye Başkan Adayı Hüseyin Dündar’ı davet ederek desteklerini açıkladılar.

Çarşambalı çiftçiler ve Traktör severler Bağımsız Çarşamba Belediye Başkan Adayı Hüseyin Dündar’a destek çağrısı için bir araya geldi.
Çarşamba Sebze halinde bir araya gelen çiftçiler ve traktör severlerin buluşmasına Hüseyin Dündar’da davetli olarak katıldı. Bağımsız Aday Dündar, alana kendisinin kullandığı traktör ile giriş yaptı. Çiftçilerin ve traktör severlerin sloganları eşliğinde karşılanan Dündar, kendisine gösterilen destek için teşekkür ederek, gösterilen coşkunun zaferin işareti olduğunu ifade etti
Halk ile iç içe yaşamayanların, kendilerini anlayamayacaklarını sözlerine ekleyen Bağımsız Çarşamba Belediye Başkan Adayı Hüseyin Dündar; “Halkın içinde yaşamayanlar, halkı bilmeyenler bizi anlayamayacaklar. Biz 31 Mart Pazar akşamı bunları göndereceğiz. Bu akşam bura da gösterilen coşku, 31 Mart Pazar akşamı zaferin işareti. Sizlerin başlattığı halk hareketine Samsun gıpta ile bakıyor. Biz çok büyük ve çok önemli bir şeyi hep birlikte başarıyoruz. Biz Çarşamba’lıyız. Doğruyu gördükten sonra, istikameti gördükten sonra, inanıp, güvendikten sonra başaramayacağımız bir şey yok. Önümüzde iki günümüz kaldı. Çarşamba’ya eserlerimizle üç dönem belediye başkanlığı yaparak bugünlere geldik. Çarşambalılar son 5 yıl içerisinde belediyecilik anlayışının halktan kopup, uzaklaştığını ve belediye kaynaklarının ziyan olduğunu gördükleri için Hüseyin Dündar’ı çağırdılar. Bunları gönderiyoruz’ ifadelerini kullandı.

‘Çarşamba’nın kararlılığını 31 Martta görecekler’
Çarşamba’nın özlediği ve beklediği belediyecilik hizmetleri kazandıracaklarını ifade eden Dündar; “Biz siyaset yapmıyoruz. Bu bir siyasi hareket değil. Biz Çarşamba’nın özlediği, Çarşamba’nın beklediği belediyecilik hizmetlerini yeniden başlatmak istiyoruz. Bunun için sahadayız. Çarşamba’mıza güzel hizmetler ve eserler kazandıracağız. Bu yalan dolan devrini 31 Mart Pazar akşamı kapatıyoruz. Vatandaşından uzaklaşmış, milletin gerçekliğinden uzaklaşmış, millete hizmet etmek gibi bir anlayışı olmayan Belediyecilik anlayışını Pazar günü hep birlikte gönderiyoruz. Pazar günü sizin kararlarınızın güçlü bir şekilde çıkabilmesi için bir görevimiz daha var. Bu iş bizim birlikte başlattığımız bir halk hareketi. Sonucunu da birlikte alacağımız bir hareket. Sandıklar açılacağı zaman oylarımıza hep birlikte sahip çıkacağız. Çarşamba’nın kararlılığını ve gücünü 31 Martta görecekler. Kimse Çarşamba’ya ve Çarşamba’lılara rağmen, Çarşamba’nın menfaatlerine aykırı olarak adım atmasın” diyerek sözlerini tamamladı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ