21.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

İhsan Kurnaz: Bu millet iyiyi kötüyü ayıracak

İhsan Kurnaz: Bu millet iyiyi kötüyü ayıracak
REKLAM ALANI

Seçim çalışmalarına yaptığı ziyaretlerle devam eden AK Parti İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, “Belediye Başkanı bir afiş yapıyor ve ben o afişte dürüst başkan yazıyorsa, o afişin bir ikincisi daha olmalı yan yana; gelir gider tablosu” dedi.
Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkanı İhsan kurnaz seçim çalışmalarına AK Parti İlkadım İlçe başkanı Ersin kasap ve Cumhur İttifakı kadrolarıyla beraber, Çandır Mahalle buluşması, Çivril Mahallesi Cami esnafıyla çay ocağı sohbet, Gürgen dağı Mahalle Buluşması, Toybelen Mahalle Buluşması ve Yeşiltepe Mahalle Buluşmalarıyla devam etti.

“Biz İlkadım’ın kayıp yıllarının derdindeyiz”
İhsan Kurnaz buralarda toplantılarında yaptığı konuşmalarda İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a yüklenerek beş yıl boyunca belediyenin kaynaklarını nasıl ve nereye harcadığının bir muamma olduğu belirterek şöyle devam etti: “Belediye Başkanı bir afiş yapıyor ve ben o afişte dürüst başkan yazıyorsa, o afişin bir ikincisi daha olmalı yan yana; gelir gider tablosu. Millet görür, bakar, der ki haa bu dürüst başkan. Yok gelir gider tutmuyor o zaman millet der ki, yok bu dürüst başkan değil. Mali müşavir- muhasebeciyim diye böyle dediğimi düşünmeyin, siz söyleyin haksız mıyım; dürüstsen dürüst olduğunu gösterir bir şeyin olsun ama değil mi? Şimdi orada yazsaydı; Başarılı işadamı, önce iş adamına bakardık, sonra da yaptıklarına bakardık öyle karar verirdik değil mi, başarılı mı, değil mi? Yazmakla yazdırmakla dürüst olunsaydı, herkes yazardı. Biz İlkadım’ın kayıp yıllarının derdindeyiz. Biz mevcut başkana o sebeple diyoruz ki, İlkadım’ın yıllık gelirini giderini koy ortaya sonra bunu beşle çarp. O zaman bak bakalım dürüst müsün değil misin, Başarılı mısın değil misin, İlkadımlı kardeşlerim sana oy verir mi vermez mi? Bu millet bu Pazar gerçek dürüstlüğe, hizmete, gerçek belediyeciliğe oy verecek. Bu millet bu Pazar iyiyi kötüyü ayıracak. Bu millet kaybolan beş yılın hesabını soracak İnşallah.”

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ