27.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

İlkadım için çalışmaya devam edeceğiz

İlkadım için çalışmaya devam edeceğiz
REKLAM ALANI

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, “Dava şuuru içerisinde hareket etmeye, İlkadım için çalışmaya devam edeceğiz.
Cumhur İttifakı Teşkilatlarıyla birlikte Kavak Büyük Çukur Köyü Derneği’ni ziyaret ederek Dernek Başkanı Murat Başaran ve dernek üyeleriyle sohbet eden Kurnaz mevcut İlkadım Belediyesi’nin yönetimininden vatandaşların hiç memnun olmadığını dile getirdi.

Kurnaz, şöyle konuştu: “İlkadım Belediyesi’nin mevcut yönetimi ilk önce kendi asli görevlerini yerine getirememiş. Alınamayan hizmetlerden dolayı İlkadımlı vatandaşlarımız mevcut başkanı bizlere şikayet ediyor; birden çok problem var. Alınamayan hizmetler var. Vatandaşlarımız diyor ki, “Benim kaldırımlarım kırık, yollarımız delik deşik, aydınlatmamız yok” Biz yönetimi devraldığımızda bu eksiklikleri en iyi şekilde, en kısa zamanda gidereceğiz. Belediyemiz borç batağında, hangi imkânlarla neleri yapabileceğimize bakarak, Acil Eylem Planıyla İlkadım’ı yeniden vatandaşın huzurlu ve belediyeden şikayet etmez hale getireceğiz. Ama önce ben şöyle diyorum; İlk önce belediye yapması gereken asli işlerini eksiksiz yapmalıdır. Benim şehrim tertemiz olacak, benim şehrim aydınlık olacak, benim şehrimin parkı bahçesi yolu kırık dökük olmayacak, biz İlkadım’ın alamadığı hizmetleri yeniden kazandırabilmek için geliyoruz.”

Daha sonra, AK Parti Samsun Milletvekilleri Orhan Kırcalı, Ersan Aksu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Ersin Kasap, MHP İlkadım İlçe Başkanı Yavuz Anuk, Kadın ve Gençlik Kolları teşkilatları, İlkadım Belediye Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda İlkadımlı vatandaşlarla birlikte Cumhur İttifakı İlkadım Fevzi Çakmak Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışına katılan Kurnaz, “Cumhur İttifakının gücü ile ilçemizi hak ettiği belediyeciliğe kavuşturacağız” diyerek özverili çalışmalarından dolayı bütün Cumhur İttifakı kadrolarına teşekkür etti.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ