21.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

İYİ PARTİDE İDDALI MECLİS ÜYESİ ADAYI GİRAY ŞEN

İYİ PARTİDE İDDALI MECLİS ÜYESİ ADAYI GİRAY ŞEN
REKLAM ALANI

İYİ Parti’de heyecan dorukta! 2024 yerel seçimleri için İYİ Parti, Atakum’un sevilen ismi Âdem Bektaş’ı aday gösterdi. Eski Atakum Belediye Başkanı olan Bektaş, iddialı vaatleriyle dikkat çekiyor.

Bektaş’ın Atakum’a kazandırdığı birçok proje ve halk nezdindeki popülerliği, onu güçlü bir aday haline getiriyor. Eski belediye başkanlığı dönemindeki performansıyla tanınan Bektaş, Atakum’un geleceğine dair umut vaat ediyor.

Âdem Bektaş’ın adaylığının duyurulmasının ardından, İYİ Parti’de meclis üyeliği adayları da belli oldu. Listede önemli isimlerinden biri olan Giray Şen, bu yarışta öne çıkan isimlerden biri olarak dikkat çekiyor.

Giray Şen, Ondokuzmayıs Üniversitesi İşletme mezunu olup, öğrencilik yıllarında aktif olarak görev aldığı Öğrenci Konseyi Başkanlığı ile tanınıyor. Bankacılık deneyimi ve meslek odası başkan vekilliği gibi önemli görevlerde bulunan Şen, aynı zamanda Samsunspor Kulübü’nde yönetim kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir.

Üniversite yıllarında katıldığı seminer ve kongrelerde aldığı derecelerle de adından söz ettiren Şen, şu an ASRİAD Asrın İş İnsanları Derneği’nde Kurumsal İlişkiler Başkanlığı ve Atakum Şehir Derneği’nde yönetim kurulu üyeliği gibi önemli pozisyonlarda bulunmaktadır.

İYİ Parti’nin Atakum’da güçlü isimlerle 2024 yerel seçimlerine hazırlandığı görülüyor. Âdem Bektaş ve Giray Şen, partinin Atakum’daki iddialı isimleri olarak ön plana çıkıyor. Seçim süreci yaklaştıkça rekabetin daha da kızışması bekleniyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ