17.06.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Müdür Bilgi: “Özel yeteneklerin destekçisiyiz”

Müdür Bilgi: “Özel yeteneklerin destekçisiyiz”
REKLAM ALANI

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş (YEDAŞ) Genel Müdürü Yunus Emre Bilgi, özel yeteneklerin ve gençlerin destekçisi olacaklarını, başarılarına destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

YEDAŞ ana sponsorluğunda gerçekleşen otizmli çocuklar sergisinin ardından Samsun Otizmli Çocuklar Derneği (SODER) YEDAŞ’a ziyarette bulundu. SODER Yönetim Kurulu Başkanı Mihriban Akyüz, otizmli çocuklar tarafından yapılan anlamlı hediyeyi YEDAŞ Genel Müdürü Yunus Emre Bilgi’ye takdim etti. Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlenen sergide, otizmli bireylerin bilgisayar ortamında yaptığı çeşitli çizimler, tablolar ve puzzlerdan oluşan 100’ün üzerinde eser sergilendi. YEDAŞ iş birliği ile gerçekleşen ve katılımın yoğun olduğu sergideki eserlerden biri, teşekkür amacıyla Yunus Emre Bilgi’ye hediye edildi.

“Özel yeteneklerin destekçisiyiz”

“Özel yeteneklerin destekçisiyiz” diyen YEDAŞ Genel Müdürü Yunus Emre Bilgi, “Bu anlamlı hediye için Sayın Mihriban Akyüz’e ve bu eseri çizen özel yeteneklere teşekkür ederiz. YEDAŞ olarak her zaman kıymetli gençlerimizin yanında olacak, başarılarına destek olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ