28.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Müdürlerden Akıncı pozu

Müdürlerden Akıncı pozu
REKLAM ALANI

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü ve ilçe milli eğitim müdürleri, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi ve Akıncı TİHA önünde poz verdi.

Samsun ilçe milli eğitim müdürleri, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nü ziyaret etti. Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Murat Ağar’ın da ziyaretçiler arasında yer aldığı programda, Canik Belediyesi eğitmenleri tarafından Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde öğrencilere sunulan eğitim imkanları ve özel eğitim müfredatı ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı. Müdürler, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde uygulanan eğitim modelinin örnek bir çalışma olduğunu ifade etti.

Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde yer alan atölyeler, laboratuvarlar, uygulama ve keşif alanlarını tek tek inceleyen müdürler, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde öğrenciler için özel olarak oluşturulan alanların bilim ve teknoloji alanında yetkin bireylerin yetişmesi için önemli olduğunu vurguladı. Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde uygulanan eğitim modelinin, eğitimde rol model olan bir çalışma olduğu ifade edilirken, ziyaret programının ardından Akıncı TİHA’nın önünde hatıra fotoğrafı çektirildi.

Ziyarette 17 ilçesinin milli eğitim müdürünün yanı sıra şube müdürleri de hazır bulundu.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ