22.06.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Murat Değirmenci; Esnafımızı, Belediye Esnaf Kooperatifi İle Rekabet Edebilir Seviyeye Getireceğiz

Murat Değirmenci; Esnafımızı, Belediye Esnaf Kooperatifi İle Rekabet Edebilir Seviyeye Getireceğiz
REKLAM ALANI

Atakum’un sokakları, iş yerleri ve dükkanları Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Murat Değirmenci’nin liderlik vizyonunu ve projelerini dinlemek için günlerdir yoğun bir kalabalığa sahne oluyor. Esnaf ziyaretlerinde samimi ve içten bir şekilde esnaflarla sohbet eden Değirmenci, ilçenin ekonomik ve sosyal kalkınması için hayata geçireceği projeleri paylaştı. Bu projeler arasında özellikle dikkat çeken, “Belediye Esnaf Kooperatifi” projesi oldu.

Değirmenci, esnaf ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada, “Atakum’un ekonomisinin temel taşlarından biri olan esnafımızın güçlenmesi ve desteklenmesi gerekiyor. Bu nedenle, Belediye Esnaf Kooperatifi projesini hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bu kooperatif, esnaflarımızı ulusal markalara karşı rekabet edebilir hale getirmenin yanı sıra, iş birliği ve dayanışma içinde daha güçlü bir ekonomik yapı oluşturmayı amaçlıyor” dedi.

Belediye Esnaf Kooperatifi projesi, esnafın karşılaştığı ekonomik zorlukları hafifletmek, ortak sorunlara çözümler bulmak ve dayanışma içinde daha güçlü bir ticaret ağı oluşturmak amacını taşıyor. Proje kapsamında esnaflara yönelik finansal destek mekanizmaları oluşturulacak ve kooperatif aracılığıyla ortak pazarlama, e-ticaret, alım-satım avantajları gibi bir dizi kolaylık sağlanacak.

Esnaf ziyaretlerinde projelerini paylaşan Değirmenci, halkın da bu projelere olumlu bir şekilde yaklaştığını ifade etti. Atakumlu esnaflar, Belediye Esnaf Kooperatifi projesinin, ilçenin ticaret hayatına yeni bir ivme kazandıracağına inanıyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ