27.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

MUSTAFA UMAR,MHP’DEN MECLİS ÜYESİ ADAYI

MUSTAFA UMAR,MHP’DEN MECLİS ÜYESİ ADAYI
REKLAM ALANI

MHP’den ilkadım Belediyesi Belediye Başkanlığı için Aday adayı olan Mustafa UMAR,Aday adaylık döneminde de çok çalışarak kamuoyunun haklı güvenini kazanarak hiç kopmadan küsmeden vefa örneği göstererek koltuk için değil partisi için hizmet etmeye gayret göstermiştir.

Samsun İlkadım ilçesinin sevilen ve sayılan iş insanı Mustafa umar rekorlara imza atarak tekrar MHP’den 4. meclis üyesi aday olarak gösterilmesi sevinçle karşılandı.

Mustafa umar, İlkadım Belediye meclisinde yapmış olduğumuz 3 dönem meclis üyeliği ile ilkadım ilçesine çok hizmetlerde bulunmuş aynı zaman da partili partisiz vatandaşların haklı gururunu yaşayarak onlara layık olmak için gece gündüz çalışıyoruz refah huzurlu ve mutlu bir ilkadım ilçesi hepimizin mutluluğu ve kazancıdır dedi.

Umar Konuşmasını şöyle tamamladı,Allah nasip ederse inşallah 31 mart 2024 pazar günü yapılacak yerel seçimlerde ilkadım belediyesi 4.kez meclis üyesi olarak vatandaşlarımıza hizmet etmenin onurunu tekrar hep birlikte yaşayacağız diyerek yerel seçimlerin Milletimize hayırlar getirmesini diliyorum diyerek konuşmasını tamamladı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ