17.06.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Öğretmene birincilik ödülü

Öğretmene birincilik ödülü
REKLAM ALANI

Antalya’da yapılan eTwinning 14.Ulusal Konferansı’nda Samsun’un Tekkeköy ilçesinde görev yapan bir öğretmene Türkiye birinciliği ödülü verildi.

eTwinning 14. Ulusal Konferansı akademisyenler, eğitmenler, atölye liderleri ve Ulusal Ajans yetkilileri olmak üzere toplam 251 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Her yıl düzenlenen konferansa 2023 yılında Avrupa projesi yürüten ve bu yıl kalite etiketi almış 81 ilden öğretmenler de katıldı. Yapılan konferansta Tekkeköy Proje İmam Hatip Lisesi’nde İngilizce öğretmeni olarak görev yapan Şaziye Hilal Sarıbaş, Yenilik ve Eğitim Kategorisi’nde Türkiye birinciliği ödülüne layık görüldü.

Konferansta ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü (YEĞİTEK) Mustafa Canlı da yer aldı.

Tekkeköy Proje İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Coşkun Yıldız, “Ödül alan öğretmenimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Bizlere desteklerini esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Uzunlar ve tüm yetkili arkadaşlara da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ