21.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Samsun Büyükşehir adayı Halit Doğan: Samsun kararını verdi Cumhur İttifakı diyor

Samsun Büyükşehir adayı Halit Doğan: Samsun kararını verdi Cumhur İttifakı diyor
REKLAM ALANI

Samsun’da Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “Samsun kararını verdi. Samsun’da 17 ilçemiz Cumhur İttifakı diyor” dedi.

Samsun’da Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Tekkeköy programlarında vatandaşlarla buluştu.
Samsun’da AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Samsun’a bir ahenk içerisinde 17 ilçenin tamamıyla el ele vererek hizmet edeceklerini açıkladı.

Samsun’un Tekkeköy ilçesi programında konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “Tarihin doğduğu yerde, Tekkeköy’ümüzde; Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekilimiz Çiğdem Karaaslan ile birlikte esnaflarımızı ziyaret ederek hemşehrilerimizle buluştuk. Yerel seçimlere günler kalmışken, 31 Mart sonrası hayata geçireceğimiz projelerimizi anlatıyor, hemşehrilerimizin fikirlerini dinliyoruz. Biz 17 ilçemizin tamamında bir ahenk içerisinde hemşehrilerimize hizmet etmek için yola çıktık. İnsan odaklı projelerimizle vatandaşlarımızın her anında hep yanlarında olan bir yaklaşımla hareket ettik. Bundan sonra da aynı yaklaşımla şehrimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Daha hızlı, daha güçlü, daha ileri Samsun sözü veriyoruz. Bunu sadece sözde kalacak bir ifade olarak söylemiyorum. Ulaşımda, kent sağlığında, turizmde, sosyal belediyecilikte örnek olacak hizmetler üretecek; şehrimiz için, hemşehrilerimiz için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Bizler 31 Mart’a giden bu süreçte kendimizi hemşehrilerimize emanet ediyoruz. Birlikte el ele vererek, her alanda ileri giden, çağa ayak uyduran bir Samsun sözü veriyoruz” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ