27.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Samsun Gelecek Partisi Atakum ve Canik Adaylarını Tanıttı

Samsun Gelecek Partisi Atakum ve Canik Adaylarını Tanıttı
REKLAM ALANI

Gelecek Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Yeşilyurt, Atakum Belediye Başkan Adayı Harita Mühendisi Güngör Somuncu ve Canik Belediye Başkan Adayı İktisatçı Mehmet Akkaya’yı tanıttı.

Mustafa Yeşilyurt, halkın içinde bulunduğu zor hayat şartları ve ekonomik sıkıntılar nedeniyle umudunu kaybettiğini belirterek, öncelikle vatandaşların umutlarının yeniden yeşertilmesi gerektiğini söyledi.

Samsun’un başta kentsel dönüşüm olmak üzere altyapı, trafik gibi kronik sorunlarının çözümüyle ilgili ulaşımdan tarıma, altyapıdan kentsel dönüşüme birçok alanda hayata geçirecekleri sosyal projelerden ana başlıklarıyla söz eden Mustafa Yeşilyurt, proje tanıtım lansmanını seçim tarihine yakın daha kapsamlı olarak gerçekleştireceklerini belirtti. Gelecek Partisi SBB Başkan Adayı Mustafa Yeşilyurt, liyakatli ve tecrübeli kadrolarla Samsun’a önemli kazanımlar sağlayacaklarını dile getirdi.

Gelecek Partisi Atakum Belediye Başkan Adayı Harita Mühendisi Güngör Somuncu, “Atakum’un sorunlarını tespit ederek çözümüne yönelik eylem planımızı hazırladık. Diğer partilerin mevcut adaylarının Atakum’a değer katacaklarını düşünmüyorum. Dinamik ve kendi alanlarında tecrübeli ve liyakatli insanlarla yola çıkıyoruz” ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi Canik Belediye Başkan Adayı İktisatçı Mehmet Akkaya da konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Öncelikle belediyenin mevcut bütçesini düzenleyeceğiz. Bütçedeki gelir ve gider dengesini sağlayacağız. Ana amacımız dengeli bir bütçe oluşturmaktır. Kaynak yaratmadan hiç bir çalışma yapamazsınız ve proje üretemezsiniz. Vatandaşa verilecek vaatleri yerine getiremezsiniz. Canik’te altyapı ve ulaşım gibi çözüme kavuşturulması gereken sorunları var. Sel felaketlerinde ilçemiz ciddi zararlara uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyemizle birlikte hareket ederek, gerekli altyapı yatırımlarını alacağız.”

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ