20.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Samsun’da sağlıkta Şehir Hastanesi planlaması

Samsun’da sağlıkta Şehir Hastanesi planlaması
REKLAM ALANI

Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Planlama Dairesi Başkanı Doç. Dr. Yusuf Yavuz ve beraberindeki heyet, Samsun Şehir Hastanesi açıldıktan sonraki sağlık planlamasını yapmak için kentte incelemelerde bulundu.

Doç. Dr. Yusuf Yavuz ve beraberindeki heyet, Samsun’da sağlık alanında yapılan çalışmalar ve 2024 yılı sağlık planlamaları hakkında Samsun Sağlık İl Müdürü Uzm. Dr. Mustafa Uras ve müdürlük yöneticilerinden bilgi alarak, görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarette Gazi Devlet Hastanesi, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile hastaneye bağlı hizmet veren Göğüs Hastalıkları ve Kadın Doğum Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet binaları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesindeki çeşitli bölümlerde de incelemelerde bulunan Daire Başkanı Doç. Dr. Yusuf Yavuz, ilgili bölüm sorumlusu hekimler ve sağlık çalışanları ile sohbet etti. Samsun Şehir Hastanesinde hizmet verecek bölümler ve Şehir Hastanesinin açılması sonrası ildeki sağlık planlaması hakkında görüşmek üzere ziyaretin yapıldığını belirten Doç. Dr. Yusuf Yavuz, Samsunluların ve bölge insanın daha kaliteli hizmet alması için çalışmalarını süratle yürüttüklerini ifade etti.

Yeni yılda hizmete girecek Samsun Şehir Hastanesi’nin şehir ve bölge insanı için önemini bildiklerini vurgulayan Yavuz, şehrin ihtiyaçlarına uygun sağlık hizmetinin planlanması için sahada görev yapan idareciler, sorumlu hekimler ve sağlık çalışanlarıyla görüş alışverişinde bulunmanın önemine dikkat çekerek, ziyaretteki ana hedeflerinin de elde ettikleri bilgiler doğrultusunda çalışmalarda son düzenlemeleri yapmak olduğunu söyledi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ