27.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

SAMSUN’UN GELECEĞİ İÇİN MUSTAFA YEŞİLYURT

SAMSUN’UN GELECEĞİ İÇİN MUSTAFA YEŞİLYURT
REKLAM ALANI

Samsun’un Geleceği İçin Umudun Adı: Mustafa Yeşilyurt

Samsun’da yerel seçimlerin heyecanı dorukta! Gelecek Partisi’nin büyükşehir belediye başkan adayı Mustafa Yeşilyurt, ilçe ilçe dolaşarak esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor.

Yeşilyurt, “Umutsuzluk yok, biz varız, Gelecek Partisi var” yapacağımız hizmetlerle karamsarlığın yerine umudu getirecereceğiz.

31 Mart yerel seçimlerinin önemine dikkat çeken Yeşilyurt, vatandaşların yaşam konforunu değiştireceklerini ve yıllardır çözülmeyen sorunlara çare olacaklarını ifade ediyor. “Gelecek Partisi’nde liyakatlı yöneticiler var. İnşallah milletimizin desteğiyle 5 yıl içinde tüm ilçelerimizi hizmetlerle buluşturacağız” diyor. Yeşilyurt ayrıca, belediye, esnaf ve iş insanlarıyla el ele vererek fiziki şartları iyileştireceklerini, istihdamı güçlendireceklerini ve gençlere meslek edinme imkanları sağlayarak, nitelikli personel ihtiyacını karşılayacaklarını vurguluyor. Ayrıca, şehrin içindeki kısır çekişmeleri sonlandırarak Samsun’un birlik ve bütünlüğünü sağlayacaklarını ifade ediyor. Parti ayrımı yapmaksızın dokuz milletvekiliyle bir araya gelerek şehrin siyasi kavgalarıyla değil, çözüm odaklı çalışmalarıyla anılmasını hedefliyorlar. “Böylece şehrimizin yeni bir umut alanı oluşacak, güçlü bir şehir birliği ortaya çıkacak ve şehrimizin tüm sorunlarını daha hızlı bir şekilde çözebileceğiz” diyor. Samsun’un geleceği için umutlu günlerin yaklaştığını belirten Yeşilyurt, “Mevcut durumu değiştirmek için buradayız. Samsun’un geleceği için hep birlikte çalışacağız” diyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ