23.06.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Sanat Yılı Açılış Konseri

Sanat Yılı Açılış Konseri
REKLAM ALANI

Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı tarafından düzenlenen ‘100. Yılda Kurtuluş Yolu Ezgileri’ 44. Sanat Yılı Açılış Konseri programı büyük beğeni topladı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı tarafından ‘100. Yılda Kurtuluş Yolu Ezgileri’ 44. Sanat Yılı Açılış Konseri programı düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen programda Türk Halk Müziği Bölümü, Türk Sanat Müziği Bölümü, Türk Halk Oyunları Bölümü, Tiyatro Bölümü, Çocuk ve Gençlik Korosu performanslarını sergiledi. Büyük beğeni toplayan programı izleyen vatandaşlar alkışlarla konsere eşlik etti.

Program sonunda konuşma yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Karadeniz Bölgesi’nin merkezi konumunda olan Samsun’da kültür ve sanat alanında çok önemli çalışmalar gerçekleştiriliyor. Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı da kentimizde bu alanda çok kıymetli çalışmaların yapıldığı bir yer. Düzenlenen bu muhteşem konser programında yer alan tüm sanatçılarımızı, çocuklarımızı, gençlerimizi tebrik ediyorum. Bu büyük ve kıymetli kadroyu başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum. Bu açılış konseri ile 44’üncü Sanat Yılı içinde çok güzel çalışmalar yapılmaya devam edecek” dedi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ