28.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Sandıkçı: “Türkiye Yüzyılı’nda bilim ve teknolojiye yön veren nesiller yetiştiriyoruz”

Sandıkçı: “Türkiye Yüzyılı’nda bilim ve teknolojiye yön veren nesiller yetiştiriyoruz”
REKLAM ALANI

Samsun’un Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde gençlerin ve çocukların yeni nesil teknolojileri öğrenerek geleceğe donanımlı bir şekilde hazırlandıklarını söyledi.

Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde oluşturulan atölyeler ve keşif alanları, özel olarak hazırlanan eğitim müfredatı eşliğinde öğrencilere bilim ve teknoloji alanında eğitim vermeye devam ediyor.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ‘Milli Teknoloji Hamlesi’ne bilgi ve yetenekleriyle katkılar sunacak, teknoloji okuryazarı nesilleri ilçede yetiştirmeye devam ettiklerini belirtti. Kampüste eğitimlerin yoğun bir şekilde sürdüğünü ifade eden Sandıkçı, “Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsünde öğrencilerimize bilim ve teknoloji alanında eğitim verirken, aynı zamanda onları yeni nesil teknolojilerle tanıştırıyoruz. Öğrencilerimize, atölyelerimiz ve keşif alanlarımızda uygulamalı eğitimler verirken, onlarla birlikte deney ve gözlem çalışmaları gerçekleştiriyoruz. İlçemizde nesillerimizi teknoloji okuryazarı bireyler olarak geleceğe hazırlıyor, Türkiye Yüzyılında bilim ve teknolojiye yön veren nesilleri yetiştiriyoruz” diye konuştu.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ