27.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Şerif Ün 3 bin kişiye iftar verdi

Şerif Ün 3 bin kişiye iftar verdi
REKLAM ALANI

Yeniden Refah Partisi Kavak Belediye Başkan Adayı Şerif Ün, 3 bin kişiye iftar verdi

Yeniden Refah Partisi’nin Kavak Belediye Başkan adayı olan Şerif Ün, ilçede 3 bin kişiye iftar verdi. Yeniden Refah Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney’in de katıldığı iftar programı sırasında yaptığı konuşmada Ün, katılımcılara teşekkürlerini iletti ve ramazanın manevi değerlerini vurguladı.

ORTAK İFTAR COŞKUSU

Kavak ilçesinde düzenlenen iftar programında binlerce kişi bir araya geldi. Programın ev sahibi olan Yeniden Refah Partisi Kavak Belediye Başkan Adayı Şerif Ün, katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

ÜN: ONUR VE ŞEREF VERDİLER

Şerif Ün, yaptığı konuşmada, “Bu akşam orucumuzu kıymetli hemşehrilerimizle birlikte açtık. Bizlere onur ve şeref verdiler. Hepsinin ayağına yüreğine sağlık” ifadelerini kullandı. Ayrıca, iftar programına katılan diğer siyasi figürlere, dernek ve oda başkanlarına, muhtar adaylarına ve tüm katılımcılara teşekkür etti.

MANEVİ DUYGULARLA DOLU BİR İFTAR

İftar programı boyunca manevi duyguların yoğun olduğu gözlemlendi. Programın sonunda Şerif Ün, dualarla iftarın bereketini ve ramazanın manevi atmosferini vurguladı. Şerif Ün, konuşmasını, “Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul eylesin inşallah. Ramazanı Şerifimiz mübarek olsun” diyerek sonlandırdı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ