27.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

TÜFEKCİ: PAZARDA ATEŞ VAR, EVLERDE HUZUR YOK

TÜFEKCİ: PAZARDA ATEŞ VAR, EVLERDE HUZUR YOK
REKLAM ALANI

Tüfekci: Pazarda ateş var, evlerde huzur yok
Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden İyi Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, önce ölüm yıl dönümü nedeniyle Ozan Arif’i anma etkinliklerine, ardından Kışla Mahallesi’nde kurulan pazar yerine giderek çalışmalarına devam etti.

Seçim kampanyası dahilinde çalışmalarına ara vermeksizin yoğun tempo ile devam eden İmren Nilay Tüfekci, yaptığı programlarla toplumun her kesiminden vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Ünlü halk ozanı Ozan Arif’in ölüm yıl dönümü nedeniyle mezarı başında yapılan anma programına katılan Tüfekci, “Bazı isimler vardır ki onları tarif etmek zordur. Rahmetli Ozan Arif hiç kimsenin kendisini tarif etmesine fırsat vermeyecek eserleri, duruşu, tavrıyla çok ayrı bir yerdedir. Onu rahmetle, saygıyla anıyoruz. Ailesine, sevenlerine bu vesile ile bir kez daha başsağlığı diliyorum” diye konuştu.
EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ VATANDAŞ İLE KURULAN BAĞ

Her zaman vatandaşın yanında olduklarının altını önemle çizen İmren Nilay Tüfekci, “Durmaksızın onlarla bir araya gelmeye gayret ediyorum. Her gün yüzlerce mesaj alıyorum, ‘Bizim yanımıza ne zaman geleceksiniz’ diye. Bu teveccühe, sevgiye layık olmaya çalışıyorum. Onların hangi sıkıntıları yaşadığını çok iyi biliyorum. Esnafımızın durumu zaten ortada, pazarda ateş var, evlerde huzur kalmamış durumda. Gençlerimiz “abla umudumuz sensin” diyor. Samsun artık sadece onlara hizmet edecek ve her an onlar için çalışıp üretecek bir büyükşehir belediyesi istiyor. O yüzden her yerde “sen inandın biz de inandık” diye karşılıyorlar. İnancımız tam, vatandaşımızla kurduğumuz bağ ise en büyük dayanağımız” dedi.

KİŞİLERİN DEĞİL VATANDAŞIN BELEDİYESİ

Seçim koordinasyon merkezine her gün çalışmalarda gönüllü olmak istediğini söyleyen vatandaşların geldiğini ifade eden İyi Parti Samsun Milletvekili İmren Nilay Tüfekci, “Şükürler olsun ki Samsun, hayal ettikleri değişimin adresi olarak bizi görüyor. İş, istihdam, belediyenin kaynaklarının halk için kullanılması, esnaf için faiz borçlarının kaldırılması, kadınlar için güçlü yaşam paketlerimiz, gençlerimiz için projelerimiz, trafik, su, ulaşım her şey olması gerektiği gibi olacak. Sorunlar ortada, vatandaşın durumu ortada, esnaf kan ağlıyor ama birileri hala makam ve mevki peşinde kendi saltanatları için çalışıyor. Samsun değişim istiyor, Samsun hizmet istiyor, Samsun kendinden alanları değil, kendisi için çalışanları görmek istiyor” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ