23.06.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

Yazar Savaş Barkçin Caniklilerle buluştu

Yazar Savaş Barkçin Caniklilerle buluştu
REKLAM ALANI

Samsun’un Canik Belediyesi, Siyaset Bilimci ve Yazar Savaş Şafak Barkçin’in katılımıyla konferans düzenledi.

Canik Belediyesi, ilçede düzenlediği ‘Medeniyet Aklı’ isimli konferans programıyla Siyaset Bilimci ve Yazar Savaş Şafak Barkçin’i vatandaşlarla bir araya getirdi. Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleşen program için saatler öncesinden yerini alan vatandaşlar, anlatılan konuları dikkatle dinledi. Vatandaşlar, eğitime, kültür ve sanat verdiği önem ve ilçede gerçekleştirilmeye devam eden programlar için Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’ya teşekkür etti.

“Canik için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı programda yaptığı konuşmada ilçeye yeni eser ve hizmetleri kazandırmaya devam edeceklerini belirterek, “Kazandırdığımız projeler ve yatırımlarla yükselen değerine günbegün şahitlik ettiğimiz Canik’imiz için durmadan yorulmadan çalışıyor, yeni eser ve hizmetleri ilçemize kazandırmayı sürdürüyoruz. Sizlerden emanet aldığımız bu şehre, geleceği düşünerek kazandırdığımız projelerle yarınlara daha yaşanabilir bir Canik’i bırakma gayretinde olduk. Gençlerimizi ilimle, irfanla ve ahlakla donatmaya, hayırlı nesilleri toplumumuza kazandırmaya çalıştık” ifadelerinde bulundu.

“Vicdan sahibi insanları birlik olmaya çağırıyorum”

İsrail’in Filistin’de yaptığı soykırım karşısında dünyanın sessiz kaldığını vurgulayan Başkan Sandıkçı, “ABD’nin ve batı ülkelerinin desteğini alan Siyonistler, Gazze’ye yönelik acımasız saldırını sürdürüyor. Terör devleti İsrail, tek suçları Müslüman olmak olan masum Filistinli kardeşlerimizi acımasızca katlediyor. Dünyanın sessiz kaldığı bu soykırım karşısında tüm vicdan sahibi insanları birlik olmaya çağırıyorum. Kudüs, Mescid-i Aksa ve Gazze özgürlüğüne kavuşacak ve zalimler kendi kininde boğulacaktır. Filistin’de şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu

Programa, AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Zahit Köseoğlu, AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Donbay, Canik Belediye Meclis Üyeleri, kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Siyaset Bilimci ve Yazar Savaş Şafak Barkçin programın ardından kitaplarını imzaladı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ