27.05.2024 - Samsun Şehrine Hoşgeldiniz!
REKLAM ALANI

YENİDEN REFAH’TAN VEZİRKÖPRÜ’DE GÖVDE GÖSTERİSİ

YENİDEN REFAH’TAN VEZİRKÖPRÜ’DE GÖVDE GÖSTERİSİ
REKLAM ALANI

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışına 500 araçlık konvoy ile katılan Yeniden Refah Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, “Burada gördüğüm manzara hem bizi duygulandırıyor hem gözlerimizi yaşartıyor” dedi.

Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, Vezirköprü ilçesinde SKM açılışına katıldı. Yaklaşık 500 araçlık konvoy ile ilçe merkezine giren Adem Güney, SKM açılışını Vezirköprü Belediye Başkan Adayı Av. Havva Şen Saygın ve AK Parti’den istifa eden Necmi Sarıkaya, Mehmet Kurt ve Ali İhsan Üzer gibi isimler de katıldı.

‘GARDİYAN BELEDİYECİLİĞİ DEĞİL, GARSON BELEDİYECİLİĞİ SAMSUN’A GETİRECEĞİZ’

Geniş bir katılımın sağlandığı törende konuşan Yeniden Refah Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, “Samsun’un tarihine imza atacağız. Güzel hizmetler yaparak istişarelerle ortak akılla şehrimizi yönetmeye talibiz. Geleneğimizin düsturu; ‘insanların en hayırlısı insanlara hizmet edendir’ anlayışıdır. ‘Milleti yaşat ki devlet yaşasın’ düsturundan geliyoruz. Rahmetli Erbakan hocam, devleti tarif ederken ‘hiçbir zaman gardiyan devlet olmayın’, ‘gardiyan bürokrat olmayın’, ‘garson devlet olun’ derdi. Gardiyan devlet değil, gardiyan belediyeciliği değil, garson belediyeciliği Vezirköprü’ye 31 Mart akşamı getireceğiz. 31 Mart akşamı şehrinize sahip çıkacak mısınız? 31 Mart sabahı Havva kızımıza sahip çıkacak mısınız? 31 Mart’ta Samsun’umuza, Vezirköprü’müze sahip çıkacak mısınız? İnşallah bu iş tamamdır. Allah’ın izniyle benim gördüğüm manzara hem bizi duygulandırıyor hem gözlerimizi yaşartıyor” ifadelerini kullandı.

‘HIRSIZLIĞI, RÜŞVETİ ÖNLEYECEĞİZ, DELİKLERİ KAPATACAĞIZ’

“1994 ruhuyla yola çıktık” diyen Adem Güney, “Projelerimizi anlatıyoruz. Bize diyorlar ki, ‘Kaynağı nereden bulacaksın.’ Hırsızlığı, rüşveti önleyeceğiz. Delikler kapandığı zaman para havuzda birikecek. O biriken paralarla bu hizmetleri yapacağız. Bu milletin kaynağını, parasını hizmet olarak millete döndüreceğiz. Faizcilere, rantiyeye, yolsuzlara, hırsızlara yedirtmeyeceğiz. İnşallah Havva kardeşinizle beraber bu hizmetleri size yapacağız. Biz iddialıyız, bir davamız var. Bu iddiada, bu davada Vezirköprü ve Samsun bizi yalnız bırakmayacak. Bu dava buradan tüm Türkiye’ye yayılacak umuduyla bu yola çıktık” diye konuştu.

‘KUBBEDE HOŞ BİR SEDA BIRAKMAK İSTİYORUZ’

Yolsuz, susuz, kanalizasyonsuz mahalle bırakmayacaklarını söyleyen Adem Güney, “Her toplantımızda, her ziyaretimizde ifade ediyorum. Vatandaşımızın ihtiyaçları, sorunları noktasında ne gerekiyorsa belediye olarak yapacağız. Daha önemlisi, güler yüzlü olacağız. Vatandaşına gülen, samimiyetle yaklaşan bir yönetim anlayışımız olarak kubbede hoş bir seda bırakacağız. Vatandaşa güler yüz gösterirsen, sorunlarını giderirsen gönüllere girersin. Bizim de amacımız, gayemiz, Samsun ve tüm ilçelerimizde hoş bir seda bırakmak” dedi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ